O MNIE

Iza Bielnicka - FemiJoga

Jestem mamą i żoną. Jestem mentorem duszy i nauczycielką jogi. Jestem wiedźmą. Pracuje z kobietami.

W swoim „poprzednim życiu” byłam pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Stanowym Wirginii w USA. Po kilku latach kroczenia ścieżką tzw. „kariery” postanowiłam zwrócić się ku pragnieniom mego serca i podążyć za nimi. W dniu kiedy postanowiłam być ze sobą szczera i robić to co kocham stało się coś wyjątkowego. Moje życie zwolniło. Przestałam marzyć o weekendzie, przestałam wypatrywać świąt i ważnych wydarzeń w moim życiu. Rozkoszuje się każdą chwilą na mojej ścieżce. Wszystko jest ekspresją miłości, jasności i oddania. Całe moje życie jest wdzięcznością.

Specjalizuje się w pracy z kobietami takimi jak Ty 🙂

Prowadzę kobiety ku radości z bycia sobą i spełnieniu w życiu.

Jako mentor duszy pomagam kobietom odnaleźć siebie i potencjał do radosnego i pełnego życia. Wykorzystuje tutaj najróżniejsze metody począwszy od coachingowych poprzez neuroplastyczność po pracę z energią i szamanizm. (więcej informacji)

Jako joginka, jestem dyplomowaną instruktorką hatha jogi. Ukończyłam dwa kursy na nauczyciela jogi prowadzone przez Cheryl McDonald: joga prenatalna i postnatalna (YogaBellies/200 godzin), oraz hatha joga dla kobiet (YogaBelles). (więcej informacji)

Prywatnie jestem spełnioną mamą i żoną. Często można mnie spotkać figlującą na placu zabaw wraz z 6-letnim synkiem, siedzącą pod drzewem, spacerującą po lesie, gotującą zdrowe pyszności, bądź zaczytaną w miękkim, wygodnym fotelu.

Leave a Reply