O MNIE

[columns_row width=”half”]
[column]
 
Iza Bielnicka - FemiJoga

[/column]
[column]

Jestem mamą i żoną. Jestem mentorem duszy i nauczycielką jogi. Jestem wiedźmą. Pracuję z kobietami.

W swoim „poprzednim życiu” byłam pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Stanowym Wirginii w USA. Po kilku latach kroczenia ścieżką tzw. „kariery” postanowiłam zwrócić się ku pragnieniom mego serca i podążyć za nimi. W dniu kiedy postanowiłam być ze sobą szczera i robić to co kocham stało się coś wyjątkowego. Moje życie zwolniło. Przestałam marzyć o weekendzie, przestałam wypatrywać świąt i ważnych wydarzeń w moim życiu. Rozkoszuję się każdą chwilą na mojej ścieżce. Wszystko jest ekspresją miłości, jasności i oddania. Całe moje życie jest wdzięcznością.

[/column]
[/columns_row]

Specjalizuje się w pracy z kobietami takimi jak Ty 🙂

Prowadzę kobiety ku radości z bycia sobą i spełnieniu w życiu.

Jako mentor duszy pomagam kobietom odnaleźć siebie i potencjał do radosnego i pełnego życia. Wykorzystuje tutaj najróżniejsze metody począwszy od coachingowych poprzez neuroplastyczność po pracę z energią i szamanizm. (więcej informacji)

Od zawsze pasjonowałam się rozwojem duchowym, mistycyzmem i ezoteryką. Pracując jako doula (asystentka porodowa) odkryłam, że moja dusza śpiewa gdy pracuje z kobietami i pomagam im odkryć swoją wewnętrzną moc i kobiecość.

Od 2009 roku moją nauczycielką duchową jest Mary Ann Copson, założycielka szkoły Evenstar Woman As Healer. Wraz z nią zgłębiam tajniki szamanizmu, pracy z energią, uzdrawiania, coachingu, neuroplastyczności i zielarstwa.

Moje zainteresowania neuroplastycznością, czyli świadomą pracą nad zmianą budowy mózgu, tak aby nasze nawyki się zmieniały, pogłębiam pod kierunkiem Rick’a Hanson’a – światowej sławy specjalisty, autora książek, min: „Hardwiring happiness” i „Just One Thing.”

Jestem dyplomowaną instruktorką hatha jogi. Jako nauczycielka prowadzę eklektyczne zajęcia inspirowane wieloma stylami jogi, odkrywaniem siebie, swojej drogi życiowej i radości z życia (więcej informacji). Ukończyłam dwa kursy na nauczyciela jogi prowadzone przez Cheryl McDonald: joga prenatalna i postnatalna (YogaBellies/200 godzin), oraz hatha joga dla kobiet (YogaBelles).

Moja przygoda z jogą zaczęła się 13 lat temu – już w trakcie pierwszych zajęć jogi wiedziałam, że chce zostać nauczycielką jogi i prowadzić innych ku odkrywaniu swojej wewnętrznej mocy poprzez ciało. Od tego czasu praktykowałam najróżniejsze style jogi, m.in. joga metodą Iyengara, Kundalini Joga, Integralna Joga, Yin Joga, Bikram Joga, Vinjasa Joga, Joga Prenatalna i Joga Poporodowa.

Nauczyciele, którzy wywarli na mnie największy wpływ to: John Shumacher, Patricia Walden, Desiree Rumbaugh, Shiva Rea, Cynthia Woodring, Gerry Kielty oraz Cheryl McDonald. Podczas 8 lat spędzonych w USA wielokrotnie ćwiczyłam z John’em Shumacher’em i wyjeżdżałam do Satchidananda Ashram –Yogaville oraz uczestniczyłam w Yoga Journal Conference w Bostonie.

Prywatnie jestem spełnioną mamą i żoną. Często można mnie spotkać figlującą na placu zabaw wraz z 7-letnim synkiem, siedzącą pod drzewem, spacerującą po lesie, gotującą zdrowe pyszności, bądź zaczytaną w miękkim, wygodnym fotelu.