„Urodziłaś się po to, by wieść nadzwyczajne życie, robić nadzwyczajne rzeczy.”

Mike Litman

Przychodzimy na ten świat, aby podążać ku wzrastającej harmonii i pełni życia. Jesteśmy tu, aby być najlepszą wersją siebie.

Kobieta Uskrzydlona to mentoring, którego celem jest odkrycie Twojego pełnego potencjału, potencjału do szczęśliwego życia. Potencjału, który zapisany jest w Twojej duszy, czy też w Twoich genach i daje Ci możliwość rozkoszowania się swoim życiem i odczuwania satysfakcji w każdej chwili.

Twoja prawdziwa natura przywołuje Cię i przyciąga każdego dnia. Każda chwila Twego życia jest szansą na spełnienie siebie, na podążanie za głosem serca. Gdy krocząc własną ścieżką osiągasz harmonię, Twoje życie zaczyna się rozwijać w idealnym dla wszystkich tempie. Zaczynasz zauważać, że zawsze znajdujesz się we właściwym miejscu i czasie, a miejsce chaosu i pędu zaczynają wypełniać spokój i równowaga.

Gdy Twoje życie jest spójne, gdy podążasz własną ścieżką i wykorzystujesz swój potencjał szczęśliwego życia, wtedy każdego dnia budzisz się pełna chęci do życia a każdego wieczoru usypiasz z poczuciem całkowitego spełnienia.FEMIJOGA-kobieta uskrzydlona szczęściem

Wiersz napisany przez jedną z moich klientek, która przyniosła głęboką, duchową przemianę, na zakończenie kilkumiesięcznej współpracy:)

CZY JESTEŚ JUŻ GOTOWA PODJĄĆ KROKI, KTÓRE DADZĄ CI TO O CZYM MARZYSZ?

ZNAJDUJESZ SIĘ NA MOJEJ STRONIE NIEPRZYPADKOWO – TWOJA DUSZA PRAGNIE ZMIAN!

Zapraszam Cię do współpracy!


Jak wygląda moja rola?

Widzę siebie jako przewodnika, jako partnera na drodze ku rosnącemu szczęściu, spełnieniu i zdrowiu. Ja nikogo nie naprawiam, gdyż nie wierze, że ktokolwiek potrzebuje być naprawiany. Uważam, że każdy nosi w sobie piękno i harmonie. Moim darem jest dostrzeganie tego piękna i harmonii w każdym człowieku. Potem pozostaje już tylko pomóc Wam odkryć to piękno w sobie na nowo.

Ja sama podążam ścieżką ku szczęściu, harmonii i spełnieniu od wielu lat, w trakcie których przeszłam przez liczne transformacje i procesy uzdrawiania. Teraz łącze moje osobiste doświadczenia z ogromem wiedzy jaki zdobyłam w trakcie wielu lat szkoleń w zakresie neuroplastyczności, coachingu, szamanizmu, pracy z energią, czakrami, jogą, ziołami itp. W trakcie pracy z klientką zaplatam te wszystkie elementy w tkaninę, która otacza ją poczuciem bezpieczeństwa, kierunku i wsparcia, co pozawala jej osiągnąć jasność i zrozumienie ścieżki która da jej poczucie spełnienia i harmonii. Posiadanie przewodnika na tej krętej drodze pozwala osiągnąć pożądane wyniki dużo szybciej niż gdybyś sama kroczyła tą drogą.

W swojej pracy kreatywnie mieszam najnowsze odkrycia naukowe z pracą z energią; neuroplastyczność z harmonizowaniem czakr, coaching z szamanizmem, prace z ziołami i energią ziemi z technikami dopieszczania się, tak by stworzyć idealną i unikalną dla Ciebie sieć wsparcia, która poprowadzi Cie tam gdzie chcesz dojść. Po drodze z pewnością odkryjesz mnóstwo skarbów, o których być może marzyłaś w cichości swojej duszy i takich, o których nigdy nie śniłaś, a które pokochasz całą sobą.


shakti-FemiJoga

Jak wygląda współpraca ze mną?

Do każdej klientki podchodzę indywidualnie. W oparciu o wstępna rozmowę i głos mojej intuicji proponuję rodzaj współpracy.
Czasem jest to pojedyncza sesja. A czasem kilku-, kilkunastomiesięczna współpraca.

Pojedyncza sesja trwa od 1.5 do 3 godzin. W cenie takiej sesji jest 1-miesięczny kontakt mailowy, dzięki czemu masz wsparcie podczas procesu integracji zmian, nowej energi, zdrowia, szczęścia.

W przypadku dłuższej współpracy spotykamy się (osobiście lub Skype) raz w miesiącu, pomiędzy spotkaniami jesteśmy w ciągłym kontakcie poprzez maila lub telefonicznie, co daje Ci wsparcie i pomaga utrzymać pożądany kierunek rozwoju pomiędzy sesjami głównymi.Techniki, które wykorzystuję w pracy

- Harmonizacja Czakr

- Techniki rozbudzania umysłu:
• Neuroplastyczność (self-directed neuroplasticity)
• Medytacja
• Uważność
• Zmysłowość – rozumiana jako rozbudzenie wszystkich zmysłów w życiu codziennym
• Joga

- Pełnia witalności poprzez
• Ćwiczenia fizyczne
• Podążanie za rytmem ciała i natury
• Dietę

- Rozbudzanie Intuicji

- Podróże Szamańskie

- Praca z Żywiołami – Ziemia, Woda, Powietrze, Ogień

- Techniki coachingowe

- Uzdrawiająca Moc Natury
• Praca z ziołami/roślinami/drzewami
• Earthing
• Przebywanie w naturze

- Transformująca Podróż przez Pory Roku

- Techniki Dopieszczania Siebie

- Techniki Odnajdywania Radości w prostych, codziennych czynnościach