KOBIETA USKRZYDLONA

„Urodziłaś się po to, by wieść nadzwyczajne życie, robić nadzwyczajne rzeczy.”

Mike Litman

Przychodzimy na ten świat, aby podążać ku wzrastającej harmonii i pełni życia. Jesteśmy tu, aby być najlepszą wersją siebie.

Kobieta Uskrzydlona to mentoring, którego celem jest odkrycie Twojego pełnego potencjału, potencjału do szczęśliwego życia. Potencjału, który zapisany jest w Twojej duszy, czy też w Twoich genach i daje Ci możliwość rozkoszowania się swoim życiem i odczuwania satysfakcji w każdej chwili.

Twoja prawdziwa natura przywołuje Cię i przyciąga każdego dnia. Każda chwila Twego życia jest szansą na spełnienie siebie, na podążanie za głosem serca. Gdy krocząc własną ścieżką osiągasz harmonię, Twoje życie zaczyna się rozwijać w idealnym dla wszystkich tempie. Zaczynasz zauważać, że zawsze znajdujesz się we właściwym miejscu i czasie, a miejsce chaosu i pędu zaczynają wypełniać spokój i równowaga.

Gdy Twoje życie jest spójne, gdy podążasz własną ścieżką i wykorzystujesz swój potencjał szczęśliwego życia, wtedy każdego dnia budzisz się pełna chęci do życia a każdego wieczoru usypiasz z poczuciem całkowitego spełnienia.

CZY JESTEŚ JUŻ GOTOWA PODJĄĆ KROKI, KTÓRE DADZĄ CI TO O CZYM MARZYSZ?

ZNAJDUJESZ SIĘ NA MOJEJ STRONIE NIEPRZYPADKOWO – TWOJA DUSZA PRAGNIE ZMIAN!

Leave a Reply

  1. Pingback: ZWIERZĘTA MOCY – DUCHOWI PRZEWODNICY | FemiJoga - Kobieta Uskrzydlona

  2. Pingback: WĘDRÓWKI SZAMAŃSKIE | FemiJoga - Kobieta Uskrzydlona

  3. Pingback: RANA MATKI | FemiJoga - Kobieta Uskrzydlona

  4. Pingback: KOBIECE KRĘGI | FemiJoga - Kobieta Uskrzydlona